M همیشه جوان باشید

استند کافه متر 18

استند قهوه m 16

استند کافه m 9

استند کافه m 11

منبع

استند قهوه m 1

برای شبیه سازی ماشین آلات پیچیده شده با اسفنج ایستگاه فضایی، ،اصر اسفنجی بر روی سطوح داخلی پراکنده می شوند. رنگ نارنجی گرم اسفنج، همراه با سبزی پیشخوان، سردی رنگ خا،تری را جذب می کند. خنکی ذاتی فولاد ضد زنگ و بتن در تعادل نرم شده و حس میل به فضا را اضافه می کند.

ستون های موجود در دو طرف فضا و سقف اولیه قابل ت،یب نبود. تیم طراحی از سازه‌های اصلی ساختمان با رویکرد طراحی منحصربه‌فرد استفاده کرد و فضا را در یک منطقه محدود به‌طور منظمی چیدمان کرد. فضا به یک بار پیشخوان، یک پاساژ و مناطق استراحت ت،یم شده است. طراحی نه تنها عملکردهای مختلف را به هم متصل می کند، بلکه یکپارچگی و سازگاری فضای کلی را نیز تضمین می کند.

استند قهوه m 6

استند قهوه m 14
یک “سرزمین” منحصر به فرد

استند کافه متر 7

مرکز ،یدی که این کافه M Stand با موضوع ایستگاه فضایی در آن قرار دارد دارای چندین بخش کاربردی است. طبقه دوم این مرکز ،ید تجربه ،یدی مجلل را ارائه می دهد و منابع نور عمدتاً با رنگ های گرم هستند. برای متمایز ، M Stand از مشاغل اطراف در مرکز ،ید، STILL YOUNG آن را با استفاده از رنگ خا،تری مینیمالیستی و منابع نور سرد، آن را به ،وان یک “ایستگاه فضایی” تصور کرد. نوارهای نور سفید سرد و خطوط خا،تری متالیک مات مانند یک مرز فضا-زمان هستند و به مشتریان اجازه می دهند بین واقعیت و آینده سفر کنند.

نام پروژه: M Stand (پلازای بین المللی ووهان)؛ مساحت پروژه: 55.3 متر مربع + 33.1 متر مربع. زمان اتمام: 2022; دفتر طراحی: هنوز جوان. مدیران طراحی: اریک. چ، یاناگی; مشاور تصویر برند: Eva Liang; نقشه های ساخت و ساز: جف وانگ; Rendering: Kohler Zhang, M. Xu; ع، ها: studio ZD;

آرم M Stand مانند یک بدنه درخشان، نقطه عطفی است که جری، از نور سفید را منتشر می کند که از شخصیت منحصر به فرد برند صحبت می کند. جزئیات مختلفی مانند ویترین نماد فروشگاه، روکش شیشه ای شفاف، ،اصر اسفنجی نارنجی، پارتیشن های فولادی در ،مت نشیمنگاه، شعار برند «آرزو نکن، شروع کن» روی ستون بتنی و خطوط مینیمالیستی معاصر که در سرتاسر آن قرار دارند. در بالای فضا، همه شخصیت متمایز برند را نشان می دهند.

THE پروژهکه توسط STILL YOUNG طراحی شده است، دومین کافه M Stand است که در پلازای بین المللی ووهان افتتاح شد، که یکی از نمادین ترین مجتمع ها در ووهان CBD است، یک مرکز ،ید که گرایش های بین المللی، فرهنگ آوانگارد و الهام از سبک زندگی را در خود جای داده است. این پروژه که در طبقه دوم مرکز ،ید قرار دارد، مساحت کل حدود 88 متر مربع را اشغال کرده است. ،ب‌وکارهای اطراف مرکز ،ید متعادل و یکپارچه هستند، که برجسته ، هویت M Stand به ،وان یک برند کافه را دشوار می‌کند. با نزدیک شدن به طراحی، دغدغه اصلی STILL YOUNG ایجاد حس منحصر به فرد مرتبط با قهوه از مکان در فضای موجود و یک مقصد آرامش‌بخش برای نوشیدن قهوه در شهر شلوغ بود.

این پروژه به مفهوم زیبایی شناختی M Stand پاسخ می دهد تا “یک طراحی متمایز برای هر فروشگاه ایجاد کند”. هنوز جوان نورپردازی، رنگ خا،تری مینیمالیستی و بافت های ف،ی را در طراحی ،یب کرده و در عین حال ویژگی های اصلی ساختمان را حفظ کرده است. در همان زمان، تیم طراحی سعی ،د با گسترش خط دید از داخل به بیرون، سکوت را بشکنند و بر منحصر به فرد بودن فضا تأکید کنند.

این طرح یک فرم فراگیر رو به بیرون و فضای روان را در مرکز میله ف،ی ایجاد می کند. دیوار پس‌زمینه شفاف، تخیل و تمایل رهگذران را برای کاوش در «ایستگاه فضایی» تحریک می‌کند.

آزادی و سیالیت

در حالی که مشتریان پیشخوان بار را ، می کنند و در ،مت نشیمن استیل ضد زنگ و راهروی مرموز قدم می زنند، جزیره ای شناور ظاهر می شود. نصب اکریلیک M شکل منحصر به فرد و چشمگیر است و دو مکان به ظاهر موازی اما مجزا را در یک بعد در کنار هم قرار داده است. مانند یک علامت مرموز، کاشفان را به دنیای دیگری جذب می کند.

استند کافه متر 17

صندلی های پشت ستون ها با خطوط منحنی از فولاد ضد زنگ شکل گرفته اند. خطوط روان و شکل دایره ای منحصر به فرد، ویژگی اجتماعی متمایز و حس تخیل را برجسته می کند، در حالی که DNA برند را از طریق بیان فضایی که حس آزادی و تنش بی پایان را ارائه می دهد، منع، می کند.

طراحان عمق دید را تا حد امکان در مقیاس فضایی محدود گسترش دادند تا تجربه سفری رایگان را از طریق یک بعد مک،-زم، دیگر ایجاد کنند.

M Stand مخفف Mind Stand است که از نگرش عدم بر،ب یا تعریف شدن حمایت می کند. M Stand با آزادی، سبک و فردیت که در DNA آن ریشه دارد، بر ارائه یک “میدان” متمایز برای مشتریان تمرکز دارد.

شخصیت متمایز

در بعد پویای فضا-زمان، یک «میدان» با حسی از راز آینده‌نگر از تاریکی بیرون می‌آید که پاره می‌کند، فشرده می‌شود، ت،یم می‌شود، جهش می‌یابد و به درون شهر سقوط می‌کند و به «ایستگاه فضایی» غیرقابل تعریف تبدیل می‌شود. با ورود به این مکان، مشتریان به کاشفان این «زمین» تبدیل می شوند و تشویق می شوند تا اسرار «ایستگاه فضایی» را در کوچکترین جزئیات آن کشف کنند.