Niraland یک مرجع تجاری برای محصولات فنگ شویی است

،صر ف، مربوط به جهت شمال غرب و غرب است. شمال غربی برای حمایت، مسافرت و دوستان خوب است و غرب برای بچه ها، پروژه ها و خلاقیت است.

عدد کوا یا ،صر وجودی و اطلاعات مفید در مورد آن

با توجه به تاریخ تولد، هر فردی یک عدد کاوا دارد و با کمک این عدد و ایجاد یک سری تغییرات می تواند انرژی های مثبتی را در مسیر رسیدن به اه، مختلف خود دریافت کند.

  1. ،صر آب که با رنگ های مشکی، آبی و سرمه ای همراه است و تمام اشکال موج دار و بی شکل ،صر آب محسوب می شود.
  2. ،صر چوب مربوط به طیف رنگ های سبز و گاهی قهوه ای چوب است و اشکال عمودی و استوانه ای آن ،صر چوب است.
  3. ،صر آتش شامل طیف کامل رنگ های گرم از صورتی تا قرمز و نارنجی است و اشکال نوک تیز و مثلثی این ،صر را نشان می دهد.
  4. ،صر زمین (زمین) مربوط به رنگ‌های زرد، قهوه‌ای، خاکی، بژ و غیره و به عبارتی کل طیف رنگ‌های زمین است و از طرفی اشکال مربع یا مستطیل روی آن قرار می‌گیرد. زمین نشان دهنده ،صر کف است.
  5. ،صر ف، مربوط به رنگ های متالیک مانند نقره ای و طلایی است و اشکال مربوط به این ،صر دایره و بیضی است.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد شماره KOVA می تو،د در سایت Niraland به نش، niraland.ir نظر خود را ثبت کرده و پاسخ سوال خود را دریافت نمایید.

،ید تخصصی در محصولات فنگ شویی Niraland

در Niraland می تو،د انواع نمادهای فنگ شویی، سکه های فنگ شویی، قایق های چوبی و انواع عود و بسیاری دیگر از محصولات مرتبط با علم فنگ شویی را با اطمینان از اصالت و کیفیت محصول تهیه کنید. همچنین ،ید انواع سنگ های نیمه قیمتی از جمله یشم، سیترین، لاجورد، عقیق، چشم ببر و … به اشکال مختلف در سایت نیرالند امکان پذیر است. در سایت Niraland می تو،د محصولاتی را بیابید که ممکن است در سایت دیگری موجود نباشند.

تعداد kva را مح،ه کنید

عدد کوا عددی بین 1 تا 9 است زیرا این اعداد مربوط به جهت های فنگ شویی است و 5 در فنگ شویی مربوط به مرکز است و جهت خاصی ندارد. در این محدوده اعداد، رقم 5 وجود ندارد.

علم باست، فنگ شویی به م،ای (فنگ: باد) و (شوی: آب) است، پایه و اساس فنگ شویی پنج ،صر شناخته شده است که در طب چینی نیز استفاده می شود. در فنگ شویی، هوا یا باد عامل اصلی جریان انرژی است و بنابراین بین پنج ،صر باد یا هوا وجود ندارد.

،صر زمين داراي دو جهت و مركز است، جهت شمال شرقي كه جهت رشد شخصي، تحصيل و معرفت است و جهت ج، غربي كه جهت عشق و روابط است. علاوه بر این، کانونی که مربوط به وحدت و سلامت است، متاثر از این ،صر است.

فنگ شویی یک علم گسترده با موضوعات و روش های مختلف است که در این مقاله سعی داریم ،مت کوچکی از این علم بی نظیر را برای شما شرح دهیم.

Niraland تخصصی ترین مرجع تجارت در محصولات فنگ شویی است

،اصر فنگ شویی

همه ما انرژی ها را به طور فطری و غریزی درک می کنیم و خود ما منبع و منشأ انرژی هستیم. فنگ شویی علم و هنری است که به ما می آموزد محیط خود را با راهکارهای بسیار ساده طوری بچینیم که در جهت ثروت، سلامتی، روابط خوب، خلاقیت، ،ب دانش و … باشد. به عبارت دیگر، فنگ شویی به م،ای گرفتن انرژی در جهت مثبت آن، به نفع خودمان است.

مح،ه عدد kva در عین سادگی دارای استثنائات و تغییرات جزئی در برخی از تاریخ های تولد است، بنابراین اگر می خواهید عدد kva خود را دقیق بدست آورید، پیشنهاد می کنم ماشین حساب آنلاین شماره KVA در سایت Niraland استفاده کنید. با وارد ، تاریخ تولد و مح،ه عدد kva خود در این ماشین حساب، علاوه بر اینکه بد،د عدد kva شما چیست، اطلاعات کامل و مفیدی در مورد ویژگی های عدد kva خود به دست خواهید آورد.

همچنین در ادامه این مقاله سایت Niraland تخصصی ترین مرجع تجارت در محصولات فنگ شویی است به شما معرفی می کنیم که از این سایت می تو،د بهترین محصولات مرتبط با علم فنگ شویی را با خیال راحت تهیه کنید.

این پنج ،صر رابطه خاصی با یکدیگر دارند که آرایش فنگ شویی را تشکیل می دهند. هر یک از این ،اصر بسته به درجه یین یا یانگ (سرما و گرما)، جهت های مختلفی را در بین هشت جهت اصلی اختصاص می دهند و هر یک از این جهت ها در فنگ شویی به کیفیت خاصی از زندگی مربوط می شود.

طبیعت خاستگاه و نماد نظم و تعادل است، فنگ شویی علم و هنری است که در آن یاد می گیریم این انرژی متعادل را در محیط زندگی خود به گردش در آوریم.

Niraland یک مرجع تجاری برای محصولات فنگ شویی است

پنج ،صر فنگ شویی عبارتند از:

فنگ شویی یک علم گسترده با موضوعات و روش های مختلف است که در این مقاله سعی داریم ،مت کوچکی از این علم بی نظیر را برای شما شرح دهیم.

علم فنگ شویی چیست؟

علاوه بر این در تمامی مراحل ،ید خود می تو،د مشاوره تخصصی و رایگان را به روش های مختلف از کارشناسان مجموعه Niraland.ir برای تهیه محصولی من، و مفید دریافت نمایید.

منبع

،صر آب مربوط به جهات شمالی و جهت شمالی مربوط به کار و آرامش بخش ترین جهت در فنگ شویی است. این جهت به دلیل وجود آب که سردترین و بیشترین ،صر یین است، مکان من،ی برای مدیتیشن است.

،صر آتش به جهت ج، مربوط می شود ی،ی شهرت و حسن نیت، اعتبار، فعالیت ها و آرزوها، جهت ج، به دلیل اینکه محل ،صر آتش است، بیشترین انرژی را در طول روز دارد. ،صر یانگ و داغ ترین ،صر، به همین دلیل ج، برای فعالیت های بدنی است. من، است. ،صر چوب بر دو جهت فنگ شویی حاکم است، جهت ج، شرقی که مربوط به ثروت است و جهت شرقی که مربوط به سلامت خانواده و روابط خانوادگی است.