One Can به بسیاری از Hands کمک می کند تا کارهای سبک عرشه را انجام دهند


هنگامی که استودیوی طراحی Many Hands برای روشن ، یک پل راه آهن در ج، لندن مأموریت یافت، گفتگو با Bradite راه حل را ارائه کرد – One Can.

چندین دست با همکاری شورای شهر گرینویچ لندن برای بهبود ظاهر فضای عمومی، طرحی چند رنگ برای پل راه‌آهن پلمستید نقاشی ،د. این طرح توسط Make Good ایجاد شده است که با جوامع محلی برای بهبود محیط کار می کند. در جستجوی پوششی با کارایی بالا که محافظت برتر را ارائه می‌دهد، بسیاری از دست‌ها به متخصصان فنی Bradite مراجعه ،د، که پیشنهادات آنها برای پروژه‌های قبلی، از جمله دفتر مرکزی این برند، بسیار ارزشمند بود. سبک زندگی دوچرخه‌سواری RAPHA.

در این مورد، پایان انتخاب شده باید ا،امات فنی سیستم رنگ تایید شده Network Rail M24 را برآورده می کرد. لوک جیمز، کارگردان Many Hands می‌گوید: «آن‌ها دستورالعمل‌های دقیقی در مورد رنگ‌هایی برای استفاده در ساختارهای خود دارند، بنابراین جزئیات Bradite One Can به آنها داده شد و آنها آن را تأیید ،د.

کار ده روز طول کشید و پالت رنگی RAL گسترده One Can همه چیز مورد نیاز برای کار را فراهم کرد. لوک می گوید: “ما در گذشته تعدادی از عرشه ها را با رنگ های مختلف رنگ آمیزی کرده ایم و برخی از آنها دشوار بوده اند.” “

One Can به ،وان پرایمر، پوشش زیرین و فینیش همه در یک عمل می کند. بوی کم دارد، به سرعت خشک می شود و تقریباً به هر بستری چه در داخل و چه در خارج از خانه می ،بد.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:
تبلیغات:

منبع