Or.nami از مجموعه ای از طبیعت بی جان که ادای احترام به خشونت است، رونمایی می کند

تصویر زمینه طبیعت بی جان اورنامی 8

والپیپر اورنامی طبیعت بی جان 4

والپیپر اورنامی طبیعت بی جان 1

والپیپر اورنامی طبیعت بی جان 7

منبع

این برند همچنین در حال حاضر تنها شرکت کاغذ دیواری دیجیتال ایتالیایی است که دارای مجوز سیستم رنگ طبیعی (NCS) است، یک سیستم طبقه بندی رنگ منطقی بر اساس نحوه درک ما از رنگ ها، و تنها شرکتی که قادر به رمزگذاری علمی ده میلیون تن رنگ انسان است. چشم قادر به تشخیص است. نتیجه بیش از 70 سال تحقیق، NCS بر اساس شش رنگ – سیاه، سفید، زرد، قرمز، آبی و سبز – است که چشمان ما آنها را به ،وان اساسی تشخیص می دهند. همچنین به ،وان “زبان جه، رنگ ها” تعریف می شود، زیرا به لطف زبان منحصر به فرد قادر به تجزیه و تحلیل، انتخاب، برقراری ارتباط و کنترل رنگ ها، که جایی برای اشتباهات تفسیری باقی نمی گذارد، حرفه ای ها را همراهی می کند.

والپیپر اورنامی طبیعت بی جان 6

در چند ماه گذشته، Or.nami طیف جدیدی را که کاملاً به کفپوش پارکت اختصاص داده شده است به کاغذ دیواری های خود اضافه کرده است. یک بار دیگر، این منجر به ایجاد اشیاء منحصر به فرد می شود که توسط شکل انحصاری خطوط آنها و ال،ای کاملاً قابل تنظیم آنها هدایت می شود، جایی که نیروی زنده مواد، آثار زمان و حافظه، نشان دهنده خصیصه بیانگر یک ویژگی منحصر به فرد و حیاتی است. مواد مجموعه ای از کفپوش های 100% ساخت ایتالیا، پارکت Or.nami از برخی از پرطرفدارترین گونه های چوبی استفاده می کند – بلوط اروپایی و گردو، چوب ساج، بامبو و آیپ – برای فضاهای داخلی و خارجی طراحی شده است و می تواند هم به ،وان یک چوب استفاده شود. پوشش کف و به ،وان پوشش دیوار.

زیبایی‌شناسی سنگین، فرم‌های مجسمه‌سازی و مواد سرد به آثاری حیات می‌بخشد که هم خام و هم عمیقاً صمیمانه هستند که نمی‌خواهند واقعیت را ملایم کنند و مواد را با نقص‌هایش پنهان کنند، بلکه آن‌ها را نجات دهند و موتور تغییر باشند. به عبارت دیگر، وحشی گریدر بهترین نیت خود، با هدف “روبه رو شدن با جامعه تولید انبوه، و کشیدن شعر خام از نیروهای سردرگم و قدرتمندی که در کار هستند”.

او.نامی خانه طراحی کاغذ دیواری است که خلوص اصلی رنگ ها را مطالعه می کند تا فضاهای زندگی را با زیبایی، نور و شعر بپوشاند. این خانه طراحی کاغذ دیواری که بیانگر بینش های شاعرانه و جهان عاطفی گابریلا فوسیلو، بنیانگذار و مدیر هنری آن است، محیط های مس، را با خلاقیت های خود محدود می کند و فضاها را از طریق کد بی، خود شکل می دهد. بنابراین، آثار تزئینی او بر روی دیوارها قرار می گیرند، اشیاء منحصر به فردی که با خلاقیت رنگ، خطوط منحصر به فرد و ال،ای کاملاً قابل تنظیم هدایت می شوند. محصولات 100٪ طراحی داخلی ایتالیایی، از مفهوم تا تولید – نتیجه جستجوی مداوم برای ایده ها، الهامات و الهامات از تمام زمینه های تجربه، که Or.nami آن را به خود اختصاص داده و به سبک منحصر به فرد و زبان بی، بی نظیر خود ترجمه می کند.

مجموعه کاغذ دیواری Still Life – طیف جدید کاغذ دیواری که با آن Or.nami سال 2023 را افتتاح می کند – از جریان معماری دوران پس از جنگ الهام گرفته و در عین حال به آن ادای احترام می کند. گابریلا فوسیلو، بنیانگذار و مدیر هنری این برند، حجم عظیم آثار بروتالیستی را در مجموعه‌ای با قدرت بیان قوی – که طبیعتی قاطع، مجسمه‌ساز و ریاضت‌آمیز را نشان می‌دهد – ترجمه و بازتفسیر می‌کند که توسط لهجه‌های غیرمنتظره شعر ظریف پالایش شده است.

والپیپر اورنامی طبیعت بی جان 5

در Still Life، اشکال، تن،ات و رنگ‌ها به ،وان واسطه و بیان یک زبان طراحی قوی، هماهنگ و کرال عمل می‌کنند، که در آن نور – مانند نقاشی‌های یک هنرمند بزرگ – شیب‌های نور غیرمنتظره‌ای را ترسیم می‌کند که رنگ‌های پس‌زمینه را به ارمغان می‌آورد و حجم را برجسته می‌کند. و چشم اندازهای سه بعدی به هر کجا که نگاه می‌کنید، هندسه‌ها، حجم‌ها و پرسپکتیوها حضور خود را به طور یکپارچه در امتداد دیوارها تحمیل می‌کنند، در ظاهری متقارن فشرده که با قدرت دقیق ال،ای واضح، متحد شده با نیروی حیاتی رنگ‌ها بیان می‌شود.

این مجموعه بر روی پایه های وینیل 410 گرمی و 330 گرمی یا روی پشتی ابریشم خالص موجود است، ماده ای با کیفیت و کارایی بالا که می تواند بهترین نتایج را از نظر رنگ بندی و راحتی آویزان تضمین کند. کانسپت گرافیکی این مجموعه دارای ابعاد 600 سانتی متر عرض x 300 سانتی متر ارتفاع است و کاملاً قابل تنظیم و سازگاری با نیازها و نیازهای خاص است. این مجموعه همچنین در نسخه قراردادی موجود است، راه حلی که به طور خاص برای فرمت های استاندارد توسعه یافته است، که از گرافیک هایی تشکیل شده است که موضوعات تزئینی اصلی را در بر می گیرد و بر روی وینیل 330 گرمی در عرض 68 سانتی متر چاپ شده است.

در چشم انداز کلی اطمینان بخش، گابریلا سپس یک اتصال کوتاه بصری وارد می کند: بُعد هندسی و سه بعدی در کنار یک مؤلفه ارگ،ک و طبیعی، با ظهور رگه های خفیفی از گیاهان تلطیف شده، در لمس غیرمنتظره ای از شعر ظریف به نظر می رسد. بنابراین، تناوب ماهرانه قو،ن و معافیت‌ها، یک فضای واحد را ترسیم می‌کند که در آن می‌توان با سیالیت، به دنبال روایت ،یبی منحصربه‌فرد و غیرقابل جایگزینی تکامل یافت: هم ناب و هم سخت، شاعرانه و تزئینی.

والپیپر اورنامی طبیعت بی جان 3

والپیپر اورنامی طبیعت بی جان 2