PaintTech “وقتی برای نفس کشیدن نداریم!”


ایان کرامپ از PaintTech، که آموزش اسپری با کیفیت بالا را برای تجارت هایی که به دنبال ارتقا هستند ارائه می دهد، درست پس از نمایش با P&D News صحبت کرد.

“یک هفته پس از نمایش در نمایشگاه ملی رنگ و دکور در کاونتری، ما به گذشته نگاه می کنیم به همه ،، که با آنها صحبت کرده ایم. این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه در بریت،ا است و همیشه مک، عالی برای دکوراتورها و تاجران است تا ببینند در این صنعت چه می گذرد و با دیگر دکوراتورها ملاقات کنند.

ما این نمایش را دوست داریم زیرا فرصتی عالی برای گپ زدن با دانشجویان موجود و دیدن اینکه چگونه ،ب و کار آنها از زمان تکمیل دوره هایشان رشد کرده است. ما حتی با افرادی که به طور ویژه به دیدن ما آمدند و سوال پرسیدند صحبت کردیم.

چیزی که در طول 2 روز نمایش برجسته شد این بود که با وجود همه فریادها و سر و صدایی که در مورد آن ایجاد کردیم، تعداد زیادی از مردم هنوز از بودجه CITB موجود برای آموزش بی اطلاع بودند!

ما معلمان Painttech و نمایندگان CITB را در غرفه داشتیم، و هیچ ، نتوانست ناهار بخورد یا نفسی تازه کند. خیلی شلوغ بود، lol غرفه ما تنها غرفه ای بود که توسط CITB نمایندگی می شد، که یک بار دیگر تعهد ما را برای کمک به شما در دریافت آموزش های کامل مالی نشان می دهد و نشان دهنده اعتمادی است که CITB به PaintTech و دوره های آن می دهد.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

منبع