PDA برای سالن P&D “پر سرسبد” برنامه ریزی می کند. پیش‌نمایش #PDShow2022


انجمن نقاشی و دکوراسیون – غرفه ۹۶

بزرگترین نهاد تجاری بریت،ا برای بخش رنگ و دکوراسیون دستور کار خود را برای نمایشگاه شاخص این صنعت تنظیم کرده است.

انجمن نقاشی و تزیین مفت، است که از نمایشگاه ملی نقاشی و تزئینات که از 22 تا 23 نوامبر در سالن اجتماعات ساختم، کاونتری برگزار می شود، حمایت مالی می کند.

انجمن از اعضای PDA و افرادی که در بخش نقاشی و تزئینات کار می کنند دعوت می کند تا از آنها در نمایشگاه بازدید کنند و توضیح دهند که چگونه امسال درگیر خواهند شد.

نیل اوگیلوی، مدیر عامل PDA، گفت: “PDA رابطه دیرینه ای با نمایشگاه NP&D و برگزارکنندگان آن دارد و ما بسیار مفت،یم که امسال حامی این رویداد هستیم.

ماشین های گراکو و میرکا برنده می شوند

مانند سال های گذشته، PDA AGM در روز اول نمایشگاه برگزار می شود. از همه اعضای PDA دعوت می شود تا شرکت کنند – و ،، که شرکت کنند می توانند شانس برنده شدن یک دستگاه اسپری قابل حمل Graco را داشته باشند.

ما همچنین خوشحالیم که امسال مدیر خدمات اعضای ما، دنیس هارپر، در این نمایشگاه حضور خواهد داشت که کمک و پشتیب، موجود برای ،ب و کارهایی را که از مزایای عضویت تجاری بهره می برند، برجسته می کند.

رئیس کمیته آموزش و پرورش ما، جولی لارنسون، رئیس آموزش و توسعه سازم، در گروه بل، همچنین ارزش رشد استعداد از طریق یادگیری را ارائه خواهد کرد.

تیم PDA در طول دو روز نمایشگاه در غرفه 96 حضور خواهند داشت، جایی که اعضا می توانند کارت ویزیت خود را در یک شیشه بریزند تا شانس برنده شدن یک سنباده میرکا را داشته باشند.

علاوه بر این، PDA همچنین پروژه پایداری جدیدی را راه‌اندازی خواهد کرد که هدف آن کمک به نقاشان و دکوراتورها برای ایجاد اعتبار سبز خود است.

نیل افزود: «NP&D همیشه یک رویداد پر جنب و جوش و جالب است و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا با اعضای خود دوباره جمع شویم و بازدیدکنندگان غرفه خود را ملاقات کنیم.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:

منبع