PDA رکورد سال رقابت کارآموزی را به ثبت رساند


نیل اوگیلوی، مدیر اجرایی انجمن نقاشی و تزئینات، پس از پایان بزرگ آگهی تبلیغاتی رقابت شاگرد سال سازمان، از رقبا، کالج‌ها، حامیان مالی و داوران تشکر کرد.

رکورد تعداد شرکت کنندگان در سال 2022 باعث تغییر در قالب مسابقات شده است، با یک دور منطقه ای در اسکاتلند که برای اولین بار در کنار مرحله نهایی بزرگ مسابقه کاملاً جدید معرفی شد.

65 کارآموز در مسابقات منطقه ای که توسط کالج آکرینگتون و راسندل، کالج شهر گ،کو، کالج ج، و سیتی بیرمنگام و کالج نورث کنت سازماندهی شده بود، شرکت ،د.

کارآموزان ارشد و ،دسال از هر دور پس از آن در یک فینال بزرگ در کالج دانکاستر و دانشگاه هاب در ماه مه به مصاف هم رفتند – و اکنون با انتظاری پرتنش برای معرفی برندگان هر دسته در اولین جایزه PDA پرچمدار جایزه روبرو هستند. . .

نیل گفت: «مسابقه شاگرد سال ما یک چالش شش ساعته طاقت‌فرسا است که برای آزمایش دقت، استقامت و مهارت ،، طراحی شده است که تازه شروع به کار در رنگ‌ها کرده‌اند.

“رشد رقابت در چند سال گذشته – با تعداد ثبت نام در سال 2023 – اهمیت فراهم ، فرصت هایی برای کارآموزان برای ملاقات با همسالان خود، به نمایش گذاشتن مهارت های خود و یادگیری از تجربه را نشان می دهد.

«سال فوق‌العاده‌ای بود و من می‌خواهم از همه شرکت‌کنندگ، که با اشتیاق شرکت ،د، کالج‌ها برای میزب، رویداد و داور همکارم اندرو دیویس از انجمن معلمان صنایع دستی نقاشی تشکر کنم.

“بدون حمایت حامیان ما، Crown Paints، CITB، Purdy Professional Painting Tools، Valspar Trade و Ciret UK، ما نمی تو،م این فرصت را ارائه دهیم که به وضوح یک مزیت بزرگ برای افرادی است که وارد تجارت می شوند.”

کوین اودانل، نمایشگر فنی ارشد در Crown Paints، ارائه دهنده حامی جوایز تروفی برتر 2023، گفت: «نقاشان و دکوراتورها توانایی بی‌نظیری در آوردن رنگ، زندگی و شخصیت به ساختمان‌ها در سراسر کار خود دارند.

این مهم است که این صنعت دارای یک مجموعه قوی از جوانان مشتاق و ماهر است که در تجارت کار می کنند.

به همین دلیل است که ما بسیار مفت،یم که اسپانسر رقابتی هستیم که از نسل بعدی متخصصان با استعداد حمایت و پرورش می دهد.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:
تبلیغات:

منبع