PDA می گوید: ما می توانیم به شما کمک کنیم پول نقد خود را ذخیره کنید


انجمن نقاشی و تزئینات (PDA) در حال تعیین چگونگی کمک به اعضا در صرفه جویی در هزینه است.

انجمن شش پس انداز در دسترس اعضا را مشخص کرده است، از سرگرمی با تخفیف گرفته تا پشتیب، قانونی و مشاوره.

PDA بزرگترین انجمن تجاری بریت،ا برای تجارت نقاشی و تزئینات است که نماینده اعضایی در سراسر طیف از تاجران انحصاری تا پیمانکاران بزرگ ملی است.

تعدادی از شرکا با PDA کار می کنند، از جمله تولید کنندگان، ارگان های صنعتی و خدمات مرتبط، برای ترویج تجارت و ارائه طیف وسیعی از مزایای رایگان و تخفیف های انحصاری برای اعضا.

سوخت

سوخت برای ا،ر اعضای PDA که نیاز به حمل و نقل خود، تج،ات و گاهی اوقات کارمندان خود به هر شغل دارند، یک هزینه مداوم است. اعضای PDA می توانند برای یک کارت سوخت رایگان Wex ثبت نام کنند تا به جبران هزینه های سوخت هر بار که پر می شوند کمک کند.

پشتیب، ،ب و کار و کمک حقوقی

اعضای PDA دسترسی رایگان به Markel Law Hub دارند، یک منبع آنلاین از راهنماهای حقوقی و تجاری متخصص، ال،ا و محتوای ارائه شده توسط Markel Law LLP.

اعضا همچنین از طریق خط مشاوره مارکل به خدمات مشاوره تلفنی مشاوره حقوقی، مالیاتی و استرس دسترسی رایگان دارند و تحت پوشش خط مشی هزینه های حقوقی تجاری PDA با قانون مارکل هستند.

حل اختلاف

اعضا و مشتریان آن‌ها می‌توانند به خدمات میانجی‌گری، سازش و داوری بی‌طرف PDA دسترسی داشته باشند و در صورت بروز اختلاف، راهی برای حل و فصل فراهم کنند.

عضویت ها

اعضای PDA می توانند به تخفیفات عضویت در سازمان هایی مانند CHAS دسترسی داشته باشند و به روز رس، های منظم را از سازمان هایی مانند BUILD UK و UNIEP دریافت خواهند کرد.

مواد

اعضای PDA می‌توانند برای کارت Trade Point رایگان ثبت‌نام کنند و به آن‌ها 10% تخفیف در Trade Point/B&Q بدهند، که به طور منظم برای پیشنهادات داخل فروشگاه اعمال می‌شود، و به اعضای PDA تخفیف مضاعف در تالار می‌دهد.

اوقات فراغت

زمان دوری از محل کار بسیار مهم است، بنابراین برای کمک به اعضای PDA – و کارمندان آنها – بهترین استفاده را از عصرها و تعطیلات آ، هفته با خانواده و دوستان، انجمن با Take Time همکاری کرده است تا طیف وسیعی از تخفیف‌ها و پیشنهادات را در مورد ناهار خوری، سفر به اعضا ارائه دهد. اقامت و سرگرمی.

نقاشان و دکوراتورهای آموزش دیده، باتجربه و بیمه شده می توانند با فقط 180 پوند مالیات بر ارزش افزوده برای کل سال به PDA بپیوندند.

اشتراک در

در اخبار P&D و P&D S،w مش، شوید

آگهی:
آگهی:


منبع: https://www.paintinganddecoratingnews.co.uk/decorating-industry/general-decorating-industry/we-can-help-you-save-cash-says-pda/