Perry House توسط A for Architecture

خانه پری برای معماری au 4

خانه پری برای معماری au 13

خانه پری برای معماری au 7

خانه پری برای معماری au 14

خانه پری برای معماری au 3

در این شکل ستونی، آجرهای گاه به گاه فرورفته شده یا به سمت عقب گذاشته شده اند تا ،مت پشتی تیره تر آجر نمایان شود و بافت و عمق به مواد یکپارچه اضافه شود. یک دیوار تیغه‌ای که به سمت خیابان کشیده شده است، با ال،ای آجری با ضربه و غش مشخص می‌شود، که نور کم‌رنگ و حریم خصوصی را به باغ جلویی فراتر می‌دهد. در حالی که نمای یکپارچه طبقه اول – که به خانه هویت خیاب، می بخشد – با آجرهای زاویه دار در هر دومین دوره آجری تعریف می شود و با وسعت عظیم با جزئیات ظریف و بافت مق، می کند.

خانه پری برای معماری au 5


منبع: https://www.interiorzine.com/2022/08/15/perry-،use-by-a-for-architecture/

خانه پری برای معماری au 9

خانه پری برای معماری au 6

پس از تحقیقات و آزمایش‌های گسترده، یک آجر باریک بتنی انتخاب شد تا هویت فردی را به سه شکل کلیدی ساخته شده که چیدمان خانه را ایجاد می‌کنند، ببخشد. در پشت خانه، یک فرم ستون‌دار آجری ممتد که از داخل به بیرون کشیده شده است، انتقال یکپارچه از فضاهای سرگرم‌کننده داخلی به بیرون را فراهم می‌کند، با درهای کشویی شیشه‌ای بزرگ که می‌توانند به طور کامل جمع شوند تا مرزها بیشتر محو شوند.

خانه پری برای معماری au 1

خانه پری برای معماری au 12

خانه پری یک برای معماری au 2

خانه پری برای معماری au 15

خانه پری برای معماری au 8

طراحی باغ توسط Amanda Oliver Gardens برای موفقیت پروژه حیاتی بود. فضای سبز سرسبز کاملاً تکمیل کننده حداقل پالت ساختمان است و سطوح سخت ساختم، سنگ تراورتن و آجر را نرم می کند. اتصال مداوم به باغ و است، واقعاً نشان می دهد که مشتریان چگونه خانه جدید خود را تجربه کرده اند. به خصوص در زمان قرنطینه – ملبورن طول، ترین دوره قرنطینه جهان را در طول همه گیری تحمل کرد – توانایی ت،یم آسان وعده های غذایی در فضای باز، لذت بردن از است، در روزهای آفتابی، یا پیدا ، خلوت و پناهگاهی از خانه-مدرسه در باغ حیاط، موهبت های غیرمنتظره ای بوده است. برای خانواده.

خانه پری برای معماری au 11

در انتهای یک بن بست حومه شهر در ملبورن، استرالیا، یک نمای آجری جامد، یک خانه خانوادگی سبک و روشن را در آن سوی آن جا پنهان می کند. با فضاهای نشیمن داخلی و خارجی که در اطراف یک حیاط مرکزی غرق آفتاب پیچیده شده اند، است، در مرکز کانون توجه خانه می شود. با علاقه مالکان به سرگرمی، ایجاد یک خانه منعطف که می تواند برای استفاده از فضاهای مجلل در فضای باز باز شود، یا بسته شود تا محیط های خانوادگی صمیمی تر ایجاد شود، بسیار مهم بود.

معماران: A for Architecture AU; مساحت: 350 متر مربع; سال: 2021; ع، ها: تیموتی کی; تولید کنندگان: لوئیس پولسن، گروه چوب Eco، سنگ تراشی ملی، سنگ طبیعی RMS.