Sand توسط Flussocreativo Design Studio

در ،مت خواب، علاوه بر اتاق خواب بی دغدغه در پارکت گردویی با نقوش رمانتیک، اتاق خواب دو نفره قرار دارد. در اینجا به سازماندهی ،اصر برای ایجاد محیطی راحت و کامل توجه ویژه ای شده است.

جزئیات مشکی در سرتاسر فضای پلان باز، سایه های مختلف مواد را در ،مت نشیمن و خواب متضاد و به هم متصل می کند. پارچه‌های لوله‌ای مشکی و شیرآلات با نورپردازی و لوازم جانبی حمام هماهنگی دارند.

Creative Flow Design Studio 2

حمام اصلی، همچنین با ارتفاع سخاوتمندانه مشخص می شود، به صورت رنگی بین رزین شنی رنگ و مارمورینوی سفید دیوارها ت،یم شده است. برای قطع دوآلیسم رنگی، کابینت آبی پروس و لوازم حمام آویزان سفید براق گنجانده شده است.

Creativeflow Design Studio 7

Creative Flow Design Studio 3

پایه‌های آشپزخانه، سقف کاذب کاربردی که کانال‌ها، لوله‌کشی و روشنایی و کابینت تلویزیون را در خود جای می‌دهد از طریق این متریال به ،اصر مشخصه محیط تبدیل می‌شوند که هر کدام با جزئیات طراحی منحصر به فرد طراحی شده‌اند.

مساحت این آپارتمان تقریباً 90 متر مربع است که در آن ،مت نشیمن و خواب با استفاده از کفپوش رزینی و مرمر مارمورینو که دیوارها و سقف های بلند کل خانه را پوشانده است، انسجام کلی را حفظ می کند.

Creative Flow Design Studio 5

شوکران خام که مبلمان سفارشی و ،اصر ساختاری را می پوشاند، ماده ای است که با رنگ های ملایم اتاق می شکند و به شخصیت اصلی آن تبدیل می شود.

Creativeflow Design Studio 8

Creative Flow Design Studio 4

Creativeflow Design Studio 6

منبع

پروژه توسط Creative Flow Studio تمرکز بر ،یب دو آپارتمان در یک آپارتمان، ایجاد یک محیط نور، است که با ناقص بودن مواد طبیعی مشخص می شود.

در واقع، دو بریدگی معماری ساخته شده در دیوار پشت تخت، از یک طرف به حمام اصلی و از طرف دیگر به یک کمد دیواری کاربردی دسترسی دارند.

هندسه های عمودی کاشی های براق و استفاده از مبلمان ضروری، این دو فضای کاربردی را غنی از جزئیات مشخص و سازگار با فضای کل خانه کرده است.

اتاق نشیمن که با پنجره‌های بزرگ و پرده‌های سفید که به اتاق نور می‌دهد برجسته شده است، با استفاده از یک ریل مشکی نازک که روی سقف شیب‌دار اعمال می‌شود، عملکرد خود را مشخص می‌کند. پروژکتورهای آن در واقع به ،وان لهجه های منظره ای عمل می کنند که با نور خاص خود لحظات مختلف فضای باز را برجسته می کنند.

Creativeflow Design Studio 9

Creative Flow Design Studio 1