Sandtex Research – “حرفه ای ها اعتماد ایجاد می کنند”


تحقیقات جدید Sandtex Trade نشان می دهد که صاحبان خانه می خواهند نمای بیرونی خود را تزئین کنند اما برای انجام این کار به کمک حرفه ای نیاز دارند.

اگرچه صاحبان خانه اعتماد به نفس لازم برای رنگ آمیزی نمای بیرونی ملک خود را ندارند، 95 درصد از آنها آن را عامل مهمی در هنگام ،ید خانه جدید می دانند و به دنبال تجارت هستند تا به خانه خود جذابیت محدودی بدهند.

Sandtex Trade برای کمک به دکوراتورهای حرفه ای در شروع بحث در مورد پروژه های بیرونی با مشتریان خود، مرسوم ترین رنگ ها را در میان گروه های سنی مختلف شناسایی کرده است.

18-24 ساله

تحقیقات نشان می دهد که صاحبان جوان تر ماجراجوتر و جسورتر با رنگ هستند. رنگ های قرمز، آبی، سبز و حتی مشکی به ،وان سایه های مورد علاقه برای نمای بیرونی از جمله درهای ورودی و حصارهای باغ انتخاب شده اند.

علی‌رغم تمایل ژنرال Z برای کشف رنگ‌های روشن برای ،اصر خاصی از نمای بیرونی‌شان، روند خا،تری در میان این گروه سنی قوی است و 23 درصد رنگ را به ،وان بهترین انتخاب برای نقاشی سنگ‌تراشی و مناطق بزرگ از خارج از خانه‌شان شناسایی می‌کنند.

25-34 ساله

Millennials به اشتراک گذاشتند که آنها ظاهر تمیز و شفاف سفید را برای نمای بیرونی ملک خود دوست دارند و از هر سه نفر (33%) یک نفر آن را به ،وان رنگ بیرونی مورد علاقه خود انتخاب می کند.

رنگ قرمز نیز در میان این صاحبان خانه‌های جوان‌تر انتخاب محبوبی بود، به طوری که 14 درصد گفتند که دوست دارند مناطقی مانند درها را در سایه مطمئن رنگ آمیزی کنند.

35-44 ساله

وقتی با مشتریان در این گروه سنی صحبت می کنید، احتمالاً سایه های خنثی را دوست دارند، زیرا تقریباً یک سوم (31٪) ظاهر ویژگی های رنگ شده با ماسه سنگ طبیعی را ترجیح می دهند. این نسل همچنین از طرفداران پر و پا قرص خا،تری است و یک چهارم (25%) گفته اند که می خواهند بخشی از نمای بیرونی خود را به رنگ محبوب رنگ آمیزی کنند.

45-54 ساله

رنگ‌های پاستلی و سایه‌های آبی انتخابی محبوب در میان این گروه سنی بودند، زیرا تحقیقات Sandtex Trade نشان داد که 16٪ ،مت‌هایی از بیرون خانه خود را از جمله درها، دروازه‌ها و قالب‌ها را آبی رنگ می‌کنند. آنها همچنین از ظاهر سایه های ماسه سنگ طبیعی (30٪) که برای سنگ تراشی ایده آل است، قدرد، می کنند.

55-64 ساله

شاید تعجب آور نباشد که این نسل با رنگ های جسورانه و سایه هایی مانند نارنجی، زرد و سفید بسیار ایمن تر بود. در عوض، رنگ‌های خنثی تمیز مانند ، (19%) و ماسه سنگ (30%) را انتخاب ،د.

اگرچه صاحبان خانه‌های جوان‌تر رنگ مشکی را برای ،مت‌های بیرونی ملک خود دوست دارند، اما این انتخاب رایجی در میان جمعیت‌های مسن‌تر نبود، زیرا تنها 4 درصد از افراد بالای 65 سال می‌گویند که هر ،مت از بیرون خانه خود را در سایه رنگ می‌کنند.

داده‌ها همچنین نشان می‌دهند که صاحبان خانه نمی‌دانند کدام ،مت‌های بیرونی ملک را می‌توانند رنگ کنند و از هر سه یک نفر از رنگ‌آمیزی ف،ی بی‌اطلاع هستند.

کن جنسن، مشاور فنی ارشد Sandtex Trade گفت: واضح است که بسیاری از صاحبان خانه رویای نمای بیرونی زیبا را در سر می پرورانند، اما نمی دانند برای دستیابی به آنها از کجا شروع کنند – و ما می خواستیم مطمئن شویم که ابزارهایی را در اختیار دکوراتورها قرار داده ایم تا به آنها کمک کنیم در هنگام رنگ آمیزی با مشتریان پیش بروند.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:

منبع