Sansa Interiors رستوران اصلی Tabulé را بازسازی می کند

فضای داخلی رستوران سانسا ج، تورنتو 3

رستوران میز داخلی سانسا تورنتو 16

به لطف Sansa Interiors، فضای داخلی قدیمی و بی‌نظیر رستوران اصلی 17 ساله به فضایی تازه، ساده و بی‌زمان تبدیل شده است. مهم این بود که ظاهر بین مکان‌های آن‌ها ثابت باشد، بنابراین این مکان به‌روزرس، شده باید جدا از خانواده Tabulé احساس شود.

رستوران میز داخلی سانسا تورنتو 13

رستوران میز داخلی سانسا تورنتو 5

رستوران میز داخلی سانسا تورنتو 12

فضای داخلی رستوران سانسا ج، تورنتو 17

فضای داخلی رستوران سانسا ج، تورنتو 1

درباره Sansa Interiors: Sansa Interiors یک استودیوی طراحی داخلی بوتیک است که در تورنتو، کانادا واقع شده است. تیم ما در بازسازی کامل خانه و طراحی داخلی رستوران تخصص دارد. ما یک تیم زن کوچک اما بسیار کارآمد هستیم که مشتاقیم فضایی جامع برای شما فراهم کنیم.

رستوران میز داخلی سانسا تورنتو 7

رستوران میز داخلی سانسا تورنتو 8

رستوران میز داخلی سانسا تورنتو 15

هنگام طراحی این فضا، ما یک پالت ساده و آرام را انتخاب کردیم تا غذا واقعاً برجسته شود. ،یب این پالت و ،اصر چوبی باعث می شود رستوران احساس گرمی و دلپذیری داشته باشد. در طراحی این رستوران، ما بیان ملموسی از هویت برند Tabule را از طریق آثار هنری خیره کننده هنرمندان محلی، طراحی بیوفیلیک و محصولات محلی معرفی کردیم. عکاس: برونو بلی

فضای داخلی رستوران سانسا ج، تورنتو 6

رستوران میز داخلی سانسا تورنتو 18

رستوران میز داخلی سانسا تورنتو 4

رستوران میز داخلی سانسا تورنتو 9

سانسا داخلی اصل منسوخ شده را دوباره مرتب می کند ج، بندی شده رستوران واقع در قلب میدتاون تورنتو. برای خدمت غذاهای خاورمیانه در رستوران یا تحویل / تحویل، Tabulé Midtown اولین رستوران از 4 رستور، است که خانواده Tabulé را تشکیل می دهند.

فضای داخلی رستوران سانسا ج، تورنتو 2

کانادا دکور طراحی داخلی رستوران به نقل از شهری

منبع