Simply Coatings Combining Investment – اخبار نقاشی و دکوراسیون : اخبار نقاشی و دکوراسیون


شریک توزیع HMG Simply Coatings یک دستگاه رنگ آمیزی جدید UNIT را در محل خود در Barton Le Clay، Bedford،re نصب کرده است.

طرح UNIT Tinting به Simply Coatings اجازه می دهد تا طیف گسترده ای از رنگ ها از جمله BS، RAL، Agricole و موارد دیگر را برای مشتریان خود ،یب کند. این برنامه Simply Coatings را قادر می‌سازد تا حجم بیشتری از محصولات رنگ HMG را مخلوط کرده و زمان‌های برگشت سریع‌تری را برای مشتریان فراهم کند. محصولات قابل تطبیق و رنگ آمیزی شامل روکش های رویی 1K و 2K، روکش های زیرین و پرایمرها و همچنین انواع سطوح براقیت هستند.

دارن هاردیمن، مدیر عامل Simply Coatings، گفت: “ما خوشحالیم که در Simply Coatings با برخی از بهترین های صنعت کار می کنیم و برای سرمایه گذاری جدیدمان، ،یب تج،ات Corob با رنگ های HMG در ادامه کار، انتخابی بدیهی بود. برای رشد ،ب و کار در سال 2023 و پس از آن.

انتخاب گسترده ای از رنگ ها

نصب طرح جدید UNIT همچنین توسط جعبه رنگی HMG ColourBase که شامل بیش از 2400 تراشه رنگی است که به ترتیب رنگی در 20 نمونه نمایش داده می شود پشتیب، می شود. این جعبه به توزیع کنندگان و مشتریان اجازه می دهد تا رنگ من، را از طیف های مختلفی از جمله RAL، استاندارد بریت،ا، رنگ های ناوگان خودروهای تجاری، کشاورزی، Afnor و غیره انتخاب کنند. سپس هر رنگ در جعبه را می توان بر روی تعدادی از محصولات HMG 1K و 2K تولید کرد. در سراسر طرح اختلاط UNIT، HMG بیش از 70000 فرمول رنگی را ارائه می دهد که اطمینان حاصل می کند که مشتریان همیشه می توانند رنگ من، برای پروژه خود را پیدا کنند. HMG Paints در واقع خط تولید خود را از رنگ‌ها در فرمو،یون برای ایجاد تطابق دقیق رنگ تولید می‌کند.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

منبع