Toupret به بارهای چوب اضافه شده است


Toupret طیف وسیعی از پوشش ها را برای سطوح چوبی عرضه می کند.

هر دو چوب پرکننده و بتونه تعمیر چوب قرار است به راحتی اعمال شوند و شن و ماسه شوند، می توان آنها را سوراخ کرد و پیچ کرد. هر دو محصول دارای بو کم، قابل استفاده بر روی انواع چوب از جمله گونه های عجیب و غریب، تخته ،ده چوب یا تخته سه لا هستند، با تمام رنگ ها، لاک ها یا لکه های معمولی سازگار هستند. آنها برای استفاده در فضای داخلی و خارجی من، هستند.

آب به سادگی به آن اضافه می شود پرکننده پودر تعمیر چوب برای ایجاد محصولی بادوام و همه کاره با پرداخت با کیفیت بالا.

توپرت می گوید استفاده از پودر فواید متعددی دارد بتونه تعمیر چوب روی پرکننده 2 ،متی مدت زمان کار طول، تری در حدود 30 دقیقه دارد و به سرعت خشک می شود. در عرض سه ساعت آماده رنگ آمیزی می شود و چشمک نمی زند. دوام مانند یک 2 قطعه است و ممکن است نیاز به سوراخ ، و پیچ ، داشته باشد در حالی که به راحتی سمباده می شود. تقریبا هیچ بویی ندارد، برای تعمیرات نیز بدون نیاز به قالب قابل استفاده است. شستشو با آب انجام می شود. در جعبه های 1 کیلوگرمی و 2 کیلوگرمی موجود است.

توسط تورپرت چوب پرکننده یک محصول آماده برای استفاده، ایده آل برای کارهای تعمیری کوچک است که باید به سرعت انجام شوند، بدون اینکه به پرداخت آسیبی وارد شود. می توان آن را به صورت دستی از وان یا از لوله اعمال کرد. زمان کار نامحدودی دارد و در 12 ساعت آماده رنگ آمیزی می شود. در یک لوله 330 گرمی یا یک شیشه 1.25 کیلوگرمی موجود است.

خط تولید Toupret برای سطوح چوبی با سخت‌کننده چوب، سخت‌کننده پایه آب با نفوذ عمیق برای سخت‌، چوب‌های پوسیده قبل از بتونه کاری یا پوشش بیش از حد، و Glazing Putty، محصولی با ماندگاری و سازگاری با تمام رنگ‌ها و پوشش‌هایی که لک نمی‌شوند، تکمیل می‌شود. شیشه یا ،بیدن به دست

فروشندگان:

توسط تورپرت چوب پرکننده و بتونه تعمیر چوب محصولات برای ،ید از توزیع کنندگان تجاری در سراسر کشور در دسترس هستند.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

منبع