Unicorn Stores HQ توسط Bean Buro

محل کار اداری bean buro unicornstore 15

منبع

محل کار اداری bean buro unicornstore 13

محل کار اداری bean buro unicornstore 5

محل کار اداری bean buro unicornstore 11

تیم بین بورو: لورن فوره، کنی کینوگاسا-تسوی، کریستینا استندالوفت، ایزابل جین، ساوانا ویلکینز. مشتری: Unicorn Stores. پیمانکار اصلی: Element Technologies & Supplies Ltd. ;

داستان: یک محل کار مودب مدرن
ما فلسفه ،ب و کار Unicorn Stores را به یک محل کار بسیار عمومی و مودبانه برای کارمندان ترجمه کرده ایم. ما به آن‌ها کمک کرده‌ایم از یک دفتر سنتی به یک محل کار امروزی بروند که در عین راحتی و آرامش، برای همکاری بسیار اجتماعی‌تر است. این طراحی از ،اصر ظریف ژاپنی مختلف به ،وان الهام گرفته شده است.

چالش: یک عمل متعادل کننده ظریف
چالش از نظر طراحی، یافتن یک تعادل ظریف بین ایجاد یک هویت سازم، بسیار قوی از طریق استفاده از رنگ‌ها، اشراف، علائم و در عین حال حصول اطمینان از اینکه محل کار چارچوبی راحت و آرامش‌بخش است، بود. به ،وان مثال، ما از رنگ‌های روشن در جلوی پذیرایی و در انباری برای افزایش انرژی برای افزایش تعاملات اجتماعی استفاده کردیم، اما با استفاده از مواد طبیعی، تمام فضاهای کاری را بسیار خنثی نگه داشتیم. نتیجه یک محیط کاری است که کار اجتماعی، مشارکتی و انعطاف پذیر را در بر می گیرد.

محل کار اداری bean buro unicornstore 14

محل کار اداری bean buro unicornstore 2

محل کار اداری bean buro unicornstore 12

محل کار اداری bean buro unicornstore 1

به جای دفاتر بسته برای روسای بخش، آنها در عوض به ،وان بخشی از برنامه باز به تیم متصل می شوند و در عین حال سطحی از حریم خصوصی را از طریق استفاده از یک سری صفحه نمایش های ت،یم کننده صوتی سفارشی با طراحی پارچه شخصی حفظ می کنند. انباری یک فضای غیررسمی است که در آن کارکنان می توانند با صندلی های کافه انعطاف پذیر استراحت کنند. این منطقه همچنین دارای دیوارهای میخکوبی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات جامعه است. پرده های غلتکی در امتداد پنجره های انباری استفاده می شود و با طراحی گرافیکی سفارشی به تقویت هویت محل کار کمک می کند.

فرآیند: تنفس ریشه های ژاپنی در داخل
ما در مورد معماری سنتی ژاپن تحقیق کردیم و ایده‌ها را به نجاری چوبی ساده ترجمه کردیم تا ،اصر سفارشی مختلفی مانند میز پذیرش، سیستم روشنایی سقف مشبک و ت،یم‌کننده‌های اتاق ژاپنی ایجاد کنیم. از دیگر الهامات ژاپنی می توان به استفاده از «نورن» – جداکننده های پارچه طبیعی سنتی، که اغلب در درها و بین اتاق ها آویزان می شود، و ال،ای ژاپنی بازیگوش در طراحی گرافیکی و علائم اشاره کرد.

محل کار اداری bean buro unicornstore 6

فروشگاه های تک شاخ (HK) Ltd. در سال 1985 برای راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای ژاپن و سوپرمارکت های زنجیره ای در هنگ کنگ، با مأموریت ارائه “خدمات فروشگاه های بزرگ ژاپنی با کیفیت بالا، صمیمانه و مودبانه به مشتریان” تاسیس شد. بورو با لوبیا مأموریت یافت تا دفتر مرکزی خود را طراحی کند که نیازهای ویژه ای برای نگهداری و بررسی نمونه ها دارد.

محل کار اداری bean buro unicornstore 8

محل کار اداری bean buro unicornstore 7

راه حل: یک محله باز و یکپارچه
ورودی و لابی با چوب پوشانده شده اند تا فضایی گرم و دلپذیر را با ضیافت هایی ایجاد کنند که می توانند برای بازدیدکنندگان و کارمندان در محیطی راحت از آن استفاده کنند. محل کار عمومی یک پلان باز، محله اتصال بزرگ با انواع مبلمان مش، داخلی است. اتاق‌های جلسه بسته در قلب محل کار با پارتیشن‌های شیشه‌ای برای حفظ اتصالات قابل مشاهده قرار گرفته‌اند و گیاهان در تمام طاقچه‌ها ادغام شده‌اند.

محل کار اداری bean buro unicornstore 4

مواد: خنثی های طبیعی با لهجه های بازیگوش
پالت عمدتاً چوب و سفید برای سطوح معماری است. چندین لهجه در مواد ایجاد شده است، از جمله استفاده از شیشه های شیب دار برای پارتیشن های کابین های همکاری، هندسه بازی مانند قوس ها و دایره ها به رنگ قرمز – تفسیری از برند – و سایر موارد استفاده از رنگ های ظریف و گرافیک روی شیشه و پارتیشن های صوتی یک دوغاب قرمز رنگ نیز برای کاشی های انباری استفاده می شود تا هویت برند را بیشتر به طرح تزریق کند.

ما برای اطمینان از عدم نیاز به نور مصنوعی بیش از حد، منطقه کار عمومی را نزدیک پنجره ها برای نور طبیعی فراوان، و اتاق های جلسه را در مرکز با طراحی روشنایی مطبوع قرار دادیم. به ،وان مثال، پانل های دیوار آ،تیک مختلف با نور پس زمینه به بهبود خوانایی دیوارهای پشتی فضا کمک می کند. فرش در تمام اتاق های جلسات بسته استفاده می شد و گیاهان در طراحی آسیاب ادغام می شدند. ما همچنین لمینت های رنگ و روکش کم VOC را مشخص کرده ایم.

محل کار اداری bean buro unicornstore 3