Wallstreet توسط Casala طراحی شده توسط Kateryna Sokolova

جداکننده اتاق کاسالا وال استریت 15

جداکننده اتاق کاسالا وال استریت 12

منبع

علاوه بر ،اصر جداکننده، وال استریت را می توان با یک ریل کمد لباس گسترش داد. علاوه بر سیستم تعلیق، قلاب هایی برای پانل های پارتیشن موجود است. پیکربندی های متقاطع را می توان با قفسه های دیواری مجهز کرد.
شکل های گرد مجموعه شبیه به شکل مجموعه کپسول است که توسط Kateryna Sokolova نیز ایجاد شده است. محل اقامت. هر دو مجموعه همچنین دارای یک موضوع مش، از راه حل های طراحی در مورد چگونگی جدا ، یک فرد از فضای بیرونی هستند. صحبت از امواج بعدی کرونا، آبله میمون‌ها، و چه ،ی می‌داند چه چیز دیگری در راه است، هنوز یک وظیفه واقعی است.

من همیشه از طرفداران بزرگ جنبش هنر مدرنیسم بوده ام. من تحسین می کنم که چگونه هنرمندان اوایل قرن بیستم می توانستند احساسات را از طریق اشکال و رنگ های جسورانه منتقل کنند. این منبع دائمی الهام من برای کارهای طراحی من است. جداکننده های اتاق وال استریت نیز از این قاعده مستثنی نیستند. هدف من این بود که اشکال لا،ک آنها را به نوعی اینستالیشن هنری تبدیل کنم. من معتقدم که آنها می توانند فضای داخلی را نه تنها از نظر عملکردی بلکه از نظر احساسی نیز غنی کنند. – خالق اکشن کاترین سوکولووا.

واحدها در ارتفاع و عرض چندگانه موجود هستند. Wallstreet در پیکربندی های خطی وجود دارد. آنها همچنین می توانند به یکدیگر متصل شوند. پیکربندی شکل L، T و X به راحتی ایجاد می شود. پانل های انتهایی گوشه های قوسی شکل دارند و با یک براکت دیواری فولادی تعبیه شده اند.

ت،یم کننده اتاق کاسالا وال استریت 2

جداکننده اتاق کاسالا وال استریت 9

جداکننده اتاق کاسالا وال استریت 17

ت،یم کننده اتاق کازالا وال استریت 1

ت،یم کننده اتاق کاسالا وال استریت 5

وال استریت یک ت،یم‌کننده اتاق م،ار زیبا و مینیمالیستی است که برای دفاتر جادار، مکان‌های انتظار، نمایشگاه‌ها و نمایشگاه‌های تجاری و هر فضای دیگری که در آن لازم است یک اتاق بزرگ را به چند اتاق کوچک‌تر ت،یم کنید، طراحی شده است. این به شما امکان می دهد فضا را با نیازهای خود تنظیم کنید و مرزهای شخصی را تعیین کنید. این یک مورد نادر است که عملکرد و زیبایی شناسی به طور مساوی در یک محصول ،یب شوند. علی رغم شکل لا،ک و خطوط خالص، وال استریت لهجه داخلی را ایجاد می کند و حال و هوای آن را تنظیم می کند.

ت،یم کننده اتاق کاسالا وال استریت 13