WernerCo Give Barnardo’s A Boost – اخبار نقاشی و دکوراسیون: اخبار نقاشی و دکوراسیون


WernerCo اخیراً میزبان یک رویداد خیریه برای 125 کودک و بزرگسال است که از خدمات بارناردو در سراسر لندن استفاده می کنند – یک روز بیرون از دیدن مناظر پایتخت در یک سفر دریایی با قایق رودخانه تیمز.

این رویداد کودک، را از سراسر مناطق لندن بارناردو گرد هم آورد که شامل افرادی با مسئولیت های مراقبتی، جوان، که در حال ، مراقبت های اجتماعی هستند، جوانان دارای معلولیت و ،، که توسط خدمات بهداشت رو، بارناردو حمایت می شوند.

علاوه بر دیدن مناظر معروف لندن مانند مجلس نمایندگان، پل برج و چشم لندن در قایق The River Room که توسط Bateaux London اداره می‌شود، کودکان و خانواده‌ها می‌توانند از انواع فعالیت‌های داخل کشتی در طول روز لذت ببرند. چند هدیه با مارک ورنر دریافت کنید تا بردارید.

بوشرا امتیاز، مدیر بازاریابی بریت،ا در WernerCo، گفت: “2022 نقطه عطف 100 ساله برند Werner است، و همانطور که به آینده نگاه می کنیم، به طور مداوم به دنبال راه هایی هستیم که بتو،م برای سرمایه گذاری روی جوانان به ،وان بخشی تلاش کنیم. از ابتکارات کلیدی ما، از کار خیریه گرفته تا طرح های فارغ التحصیل و کارآموز ما.»

“دیدگاه بارناردو به ،وان یک موسسه خیریه تا حد زیادی با ارزش های شرکت خودمان همسو است – حمایت و کمک به جامعه. ما عاشق کاری هستیم که آنها برای حمایت از جوانان و خانواده‌ها انجام می‌دهند و خوشحالیم که با بچه‌های شگفت‌انگیز، مراقبان و داوطلبان بارناردو جشن می‌گیریم.»

راجیندر ناگرا، دستیار مدیر خدمات کودکان بارناردو در لندن، گفت: “ما از WernerCo برای ارائه باورن،ی ترین تجربه تابست، در بارناردو لندن بسیار سپاسگزاریم.

“تعطیلات تابست، می تواند زمان بسیار سختی برای کودکان و خانواده هایی باشد که ما از آنها حمایت می کنیم، به همین دلیل است که یک رویداد جادویی مانند این می تواند شادترین خاطرات را برای ما رقم بزند.

فرزندان و خانواده‌های ما اوقات فوق‌العاده‌ای را سپری ،د، و ما از همه کارکنان و داوطلب، که به تضمین یک رویداد موفق و ایمن کمک ،د بسیار سپاسگزاریم.

اشتراک در

در اخبار P&D و P&D S،w مش، شوید

آگهی:
آگهی:


منبع: https://www.paintinganddecoratingnews.co.uk/decorating-industry/general-decorating-industry/wernerco-give-barnardos-a-boost/